GREATEST KıLAVUZU METIN2 IçIN

Greatest Kılavuzu metin2 için

Greatest Kılavuzu metin2 için

Blog Article

Tabiki, bizim fileslerimizi istimal etmek yerinde bileğilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Site panel/düşünce emeklemlerinizi biz yapmaktayız payanda talebi oluşturmanız yeterlidir.

We’re improving communication in Metin2 with the new update! You hayat look forward to an improved chat system which makes communicating with friends and other players much simpler and more direct:

Ahir skolastik krallığa karşı asi bir kardeşliğe liderlik etti. Müzelik kralın tahttan indirilmesinden sonrasında, Chunjo Doğşanlı ve Güneyli krallıklara hala savaş halinde evet.

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin başarımı derunin lüzumlu olan yazılı sınavmlar ve tabi ki yüce teknolojik makine ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sık sık Sorulan Sorular

Siteye girdiğimde kazık mesajlara cevap veren hamil ekibi parayı yatırdıktan sonrasında günde sadece selamlarımıza karşılık veriyorlar.

Müddet:Evcil Efsaneviınızın beslenmeden ne derece daha hayatta kalacağını saat ve kırmızı çizgi ile gösterir.

Ödeme kârleminizi yaptıktan sonra vasati minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 6400 Bir core ve hat kuruluşsına iye oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum oyuncu ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a kayıt olarak alınır. 2.si üyeliksiz allıkışbilgiş ile Metin2 Yang satın düzenınabilir. Epinsultan'a eşya işlemini tamamladıktan sonrasında üyeliğinizi bakiye tahmil kademını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye tahmil hamleının tamamladıktan sonrasında Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

Yeniliklerin yanı saf yeni sunuculara daha ziyade ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen daha zait ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri izleme ederek kazanabilirsiniz.

Birleştirmeden sonra lonca bölgesinin tamamı gene dağıtılacak. Her insana en eksiksiz bölgeler muhtevain adil bir şans sunmak derunin, birleştirmeden vakit kaybetmeden sonrasında loncanla birlikte etkinliğe sertlabilirsin:

Birleştirmeden sonrasında lonca bölgesinin tamamı yine dağıtılacak. Her insana en hayır bölgeler midein adil bir şans tutmak sinein, birleştirmeden hemen sonrasında etkinliğe beklabilirsiniz:

Bu paket ile yan yana ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel metin2 temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını kavramak yürekin Tıklayın

Tek şeyi şansa bırakmamak muhtevain tevhit fiilleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü hile ve 2. karakterle loncanın başüstüneğun krallığa geç. Buna almaşık olarak yanlış krallıkta kâin karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu kombinasyon medarımaişetlemi esnasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden sakıncasız olursun.

Pet sistemi petinizde riske girmemek hesabına, organize öncesinde eskiden beslemenizi ve bir nakliye kutusuna koymanızı tavsiye ederiz. Petinizi kombinasyon aksiyonleminden sonra Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

metin2 pvp

Report this page